За објектот

Се продава ексклузивен, стилски уреден стан на одлична локација на Водно.

Станот е лоциран на петти кат и располага со внатрешна површина од 87м2, односно со две спални соби, два тоалети, дневна просторија со трпезарија и камин, кујна од брендот Мiele, опремена со Miele кујнски апарати, застаклена винарија, перална со Мiele машини за перење и сушење, како и пространа тераса со прекрасен, непопречен поглед кон Водно.

Греењето и ладењето во станот е регулирано преку градско парно и клима уреди.

На располагање се две паркинг места во подземна гаража.

 

За повеќе информации контактирајте не

 

 

 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
градско греење
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
камин
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на планина
погодно за миленичиња
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија