За објектот

Стан во нова ексклузивна зграда во Тафталиџе.

Станот е со површина од 86м2 и се наоѓа на втор кат. Зградата е во почетна фаза на градба.

Располага со пространа дневна соба, кујна, трпезарија, главна спална соба со сопствен балкон и бања, две еднокреветни спални соби, бања, и гостински тоалет.

Достапно подземно паркинг место за купување по цена од 10.000еур со вклучено ДДВ.

 

Продажен Агент - Стефан Ѓоргиевски

Инфо
балкон / тераса
домофон
климатизирано
лифт
паркинг / гаража
празен
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија