За објектот

Се продава стан во нова ексклузивна зграда на Водно.

Станот располага со 3 спални соби, дневна соба со трпезарија, кујна, 2 тераси, и 2 тоалета.

Греењето и ладењето се регулирани преку ефикасен и економичен систем на топлотна пумпа.

На располагање има пакринг место во гаража со доплата од 20.000 еур.

Зградата би била комплетирана и вселива до Јуни 2025 година.

 

Продажен Агент - Благоја Ристиќ:

 

 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
лифт
паркинг / гаража
поглед на планина
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија