За објектот

Модерен стан во Парк Резиденс 

Луксузниот стан од 109 квадратни метри во престижниот комплекс Парк Резиденс во центарот на Скопје нуди елеганција и комфорт со своите две пространи спални соби, две модерно опремени бањи и прекрасен поглед на градот.

 

Продажен Агент - Давид Аритонов

 

 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
градско греење
домар / хаусмајстор
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
лифт
машина за перење / сушење
опремен
поглед на парк
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија
Apartments Skopje Стан Скопје Apartments Park Residence Skopje