За објектот

Ви претставуваме ексклузивен дуплекс стан за продажба во нова и елегантна smart зграда во Тафталиџе 2.

Станот располага со вкупна станбена површина од 160м2.
Првото ниво нуди три добро смислени спални соби, од кои најголемата, мастер спална располага со сопствена бања која нуди комфорт и приватност.
Второто ниво пак, располага со простран дневен салон, посебен трпезариски дел и кујна.

Тоа што го прави станот посебен е кровната тераса со површина од 70м2, која нуди отворен и мирен поглед кон околината и планината Водно, правејќи ја идеална средина за дружби или уживање.
Две паркинг места достапни за купување со станот по цена од 8.000еур од паркинг место.

Со станот добивате и професионално изработен проект за внатрешен дизајн и уредување, кој го одразува современото модерно живеење.

 

Продажен Агент - Стефан Ѓоргиевски 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
паркинг / гаража
поглед на планина
празен
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија