ID7408O
За изнајмување

Деловен простор во центар во близина на плоштад

ID7408O
Тип
Деловен простор
Површина
170 m²
Соби
6
Локација
Центар
Цена
12 €
За објектот

Се изнајмува деловен простор на атрактивна локација во центар во близина на плоштад.

Деловниот простор е комплетно реновиран, лоциран е на петти кат во деловна зграда, има јужна и северна ориентација и е со вкупна површина од 170м2.

Просторот располага со шест одделни канцеларии, опремена кујна и тоалет. Греењето и ладењето во просторот е решено преку инвертер клима уреди.

Просторот се изнајмува на период од минимум две години и цената за изнајмување изнесува 12еур по м2 + ДДВ.

Продажен Агент - Венијамин Карајанов

 

Инфо
24ч контролиран влез
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
лифт
опремена кујна
поглед на планина
празен
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија