За објектот

Се изнајмува луксузен стан во Центар до Католичка црква, со вкупна површина од 380м2.

Станот е лоциран на 5ти кат и е поделен на два ката, од кои што, првиот кат располага со вкупна површина од 190м2 со дневна соба, спална соба, трпезарија, комплетно опремена кујна, три купатила и остава. 

Вториот кат располага со пространа тераса со прекрасен поглед на градот, летна кујна, надворешна трпезарија и простор за седење, џакузи и многу зеленило. 

Греењето и ладењето во станот е регулирано преку приватно ладење и греење на струја.

Паркинг на располагање, со ПОЦ налепница.

 

За повеќе информации контактирајте не

 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија