За објектот

Ексклузивна понуда на станови во фаза на изградба, со имплементирани најквалитетни градежни материјали како при изградба така и во ентериерот на становите.

Зградата е лоцирана на мирна и тивка локација во Тафталиџе, на само чекор од многубројни маркети, училишта и градинки.

Секој стан е внимателно граден до најмали детали и вклучува врвни елементи правејќи вашиот следен дом да биде над останатите, кога станува збор за урбаното живеење со стил.

Зградата располага со најмодерна смарт систем опрема од брендот Livolo, односно со смарт брави на fingerprint, пин, како и привремен код и видеодомофонија.

Исто така дел од вградените материјали во објектот се: Roca, Grohe Санитарија, Italux таркет, трислојни стакла на брендот Trocal.

  • Стан од 100м2, лоциран на високо приземје, со три спални соби, две бањи и гостински тоалет, остава и тераса.

 

За повеќе информации и презентација на објектот, контактирајте нe

 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
лифт
паркинг / гаража
погодно за миленичиња
празен
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија
Мапа
Geolocation