За објектот

Се продава прекрасна куќа во Австрија, со простран 2000м2 уреден двор, лоцирана на атрактивна локација до познат ски центар.

Куќата е градена во алпски стил и располага со пет спални соби, дневна просторија, три комплетно опремени кујни и подрум со посебна соба за ски опрема.

На располагање се три гаражни места и додатни три отворени паркинг места.

Куќата е идеална инвестиција да биде дел од вашето портфолио со недвижности. Нашите финансиски консултанти нудат можност за изработка на план за поврат на инвестиција и советување по однос на финансирање во странство.

 

За да закажете презентација или за повеќе информации контактирајте не на:

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
градско греење
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
камин
климатизирано
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на планина
погодно за миленичиња
празен
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија