За објектот

Се изнајмува куќа лоцирана на тивка и мирна локација во Бардовци.

Во куќата преовладуваат природни материјали, хортикултура и зелени површини.

Куќата располага со 560м2, односно по 250м2 на спрат и дополнително рекреативен дел од 60м2, како и простран двор со базен.

Рекреативниот дел располага со фитнес, сауна, бања и остава.

Куќата располага со:

Техничка соба, која вклучува машини за регулација на системот за ладење/греење и цела опрема како што се филтри и систем за затоплување на базенот.

Прв кат со пространа дневна соба, кујна и трпезарија.

Втор кат со 3 спални соби со посебни тоалети и тераси.

Паркинг за 5 возила.

Куќата се изнајмува празна или може да се опреми по желба на клиентите.

 

За повеќе информации контактирајте не на:

 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на парк
празен
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија