За објектот

Се изнајмува куќа во Жданец со вкупна површина од 400м2 и хортикултурно уреден двор на мирна локација.

Куќата располага со четири нивоа и тоа:

  • Сутерен: Комплетно опремена дневна соба со кујна и трпезарија, една спална соба и еден тоалет.
  • Прв кат: Комплетно опремена дневна соба со кујна и трпезарија, две спални соби и две бањи.
  • Втор кат: Комплетно опремена дневна соба со кујна и трпезарија, две спални соби и две бањи.
  • Поткровје: Комплетно опремена дневна соба и еден тоалет.

Греењето и ладењето се регулирани со камини за греење на прв и втор кат и клима уреди. Исто така куќата на втор кат има и систем на подно греење. 
Куќата се изнајмува наместена како на сликите. На располагање има едно паркинг место во гаража и уште едно паркинг место во дворот на куќата.

 

За повеќе информации контактирајте не:


 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
камин
климатизирано
комплетно опремен
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на планина
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија