За објектот

Се изнајмува прекрасна, пространа куќа со вкупна површина од 500м2.

Куќата е поделена на две нивоа и располага со пространа дневна соба со трпезарија, комплетно опремена кујна, четири спални соби, сауна и кино-просторија, како и хортикултурно уреден двор од 1000м2 со базен.

Греењето и ладењето во куќата е регулирано преку Daikin топлотни пумпи, односно со подно греење и фенкојлери

На располагање има четири гаражни места.

 

За повеќе информации контактирајте не:

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на планина
погодно за миленичиња
приватно греење
просторија за гардероба
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија