За објектот

Прекрасна куќа на Водно со идеални карактеристики за живеење или за компанија.

(површина од 550м2, релакс соба и голема тераса со надворешно седење и простор за скара)
- Доволно паркинг места за повеќе возила 
- Приземје - Опција со 2 големи простори (отворен простор 200м2 со балкон и двор) 
- Прв кат - 3 големи соби (околу 200м2 )
- Втор кат - 2 соби со тераса погодна за одмор и забави (150м2)
- Подрумски простории 300м2 - Природна светлина и идеален простор за Game room, спорт и рекреација (сауна и базен).

Куќата располага со најсовремена апаратура и лифт, лоцирана е на одлична, мирна локација, опкружена со зеленило, недалеку од центарот на градот.

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
домар / хаусмајстор
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
камин
климатизирано
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на парк
поглед на планина
погодно за миленичиња
празен
приватно греење
просторија за гардероба
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија
Мапа
Geolocation