ID5682H
За изнајмување

Куќа за издавање во Бардовци

ID5682H
Тип
Куќа
Површина
280 m²
Соби
5
Локација
Бардовци
Цена
2.500 €
За објектот

Се изнајмува комфорна, полу-наместена куќа во Бардовци со прекрасен двор од 1200м2 со базен и летна тераса.

Внатрешната површина на куќата изнесува 280м2 и располага со просторна дневна соба со трпезарија и кујна, четири спални соби со посебен тоалет. Исто така куќата има 320м2 ниско приземје, летна кујна, покриен паркинг за три возила и базен.

Греењето и ладењето во куќата е решено преку приватно парно на струја и клима уреди.

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
празен
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија