За објектот

Се продаваат ексклузивни куќи во нов приватен резиденцијален комплекс во Бардовци.

Се работи за нов комплекс од 72 вили со сопствено 24/7 обезбедување, во фаза на изградба.
Достапни се две куќи со површина од по 200м2, на три нивоа.

Се простираат на три нивоа и располагаат со:
- приземје: дневна соба, терпезарија, кујна, остава, тоалет;
- прв кат: три спални соби со балкони и две бањи;
- втор кат: тераса,

Располагаат и со дворно место од 310м2 и две паркинг места во склоп на дворот.
Греењето и ладењето во куќите е регулирано преку топлински пумпи со фенкојлери во сите простории и подно греење.
 

Продажен Агент - Стефан Ѓоргиевски

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на планина
приватно греење
просторија за гардероба
чувар
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија