ID6984A
За изнајмување

Се изнајмува нов стан во приватниот комплекс Верина

ID6984A
Тип
Стан
Површина
210 m²
Соби
4
Локација
Чучер - Сандево
Цена
2.000 €
За објектот

Се изнајмува опремен стан во комплексот Верина, лоциран на трети кат, со вкупна површина од 210м2.

Станот е комлпетно опремен со нов мебел изработен со врвен квалитет и располага со три спални соби со посебни бањи за секоја спална соба, голема и просторна дневна соба заедно со трпезарија, посебна кујна, посебна просторија со функционален камин и тераса со прекрасен поглед кон езерото на самиот комплекс.

Греењето и ладењето во станот е со приватен систем вода-струја поврзан со фенкојлери кон целиот стан.

Како дел од комплескот Верина, со изнајмување на овој стан имате пристап до сите услуги кои комплексот ги нуди, и тоа: приватно обезбедување 24/7, базен, теретана, терени за тенис, приватен парк до кој пристап имаат само станарите на овој комплекс.

 

Продажен агент - Дарко Цветанов

За повеќе информации контактирајте не;

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
домар / хаусмајстор
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
камин
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на парк
поглед на планина
приватно греење
просторија за гардероба
чувар
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија