За објектот

Се продава куќа во Неа Потидеа на одлична локација.

Куќата располага со дневен престој, кујна и трпезарија, три спални соби и 20м2 тераси.

Куќата има голем двор за релаксација и уживање во сите активности.

 

Продажен агент - Маринела Јаневска

Инфо
балкон / тераса
двор / градина
климатизирано
комплетно опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на планина
погодно за миленичиња
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија