За објектот

Се продава стан на прекрасна локација, лукзусно наместен на 4ти кат.

Станот располага со вкупна површина од 178м2, со две спални соби кои располагаат со сопствени тоалети, еден гостински тоалет, пространа дневна соба со трпезарија, опремена кујна, како и тераси со прекрасен поглед. 

Греењето е регулирано со градско парно, ладењето со инвертер клими во сите соби.

Станот располага со две гаражни места.

 

За повеќе информации контактирајте не

 

 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
градско греење
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на планина
приватно греење
просторија за гардероба
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија