За објектот

Стан 75м2 за изнајмување во Тафталиџе.

Станот располага со две спални соби, дневна соба, кујна, трпезарија и бања.

Греење и ладење е регулирано преку градско парно и клима уреди.

Едно паркинг место е достапно со станот.

Продажен Агент - Стефан Ѓоргиевски

 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
градско греење
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на планина
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија