За објектот

Се изнајмува нов 52м2 стан во East Gate Living.

Станот е наместен со сосема нови модерни уреди и со централно подно греење.

Станот располага со светла дневна соба со поглед кон градот, отворена комплетно опремена кујна со сите потребни модерни апарати, спална соба и тоалет. Балкон кој нуди одличен поглед и место за релаксирање.

Станот се наоѓа во близина на најголемиот трговски центар во градот - East Gate Mall каде што можете да уживате во шопинг, ресторани и теретана.

Централна локација, во близина на автобуски и железнички станици, во близина на реката Вардар, идеално место за отворени спортски активности.

Паркинг простор наменет за жителите на станот.

Зградата располага со 24/7 обезбедување.

 

Продажен агент - Маринела Јаневска

 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
градско греење
домар / хаусмајстор
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија