За објектот

Се продава нов екслузивен дуплекс стан од 260м2 во Трнодол.

Во моментов во изградба, овој простран дуплекс стан е поставен да ја редефинира модерната елеганција и удобност.

Со одлична локација на приземје и прв кат, овој имот нуди совршен спој на удобност и спокојство.

Сместени во мирен агол на градот, ќе уживате во спокој додека сеуште имате лесен пристап до урбаните удобности. Приватниот двор додава допир на природата, правејќи ја оваа урбана оаза навистина посебна.

Педантно дизајниран и изграден со остро око за квалитет, овој дуплекс е доказ за архитектонската извонредност и изработка.

Конкурентната цена го прави овој имот исклучителна инвестициска можност за оние кои сакаат да поседуваат парче луксуз без компромиси.

Не ја пропуштајте шансата да го поседувате овој исклучителен дуплекс стан кој комбинира модерен луксуз, спокојство и непобедлива вредност.

Подигнете го вашиот животен стил денес!

Контактирајте не за повеќе детали и закажете посета. Вашиот дом од соништата Ве чека.


Продажен Агент - Стефан Ѓоргиевски

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
лифт
паркинг / гаража
поглед на планина
погодно за миленичиња
празен
приватно греење
просторија за гардероба
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија