ID6613H
За изнајмување

Се изнајмува куќа со прекрасен двор на Водно

ID6613H
Тип
Куќа
Површина
780 m²
Локација
Водно
Цена
6.500 €
За објектот

Се изнајмува куќа на одлична локација на Водно со вкупна површина од 780м2 и дворно место од 1180м2.

Дворот е уреден хортикултурно и располага со голема пространа тераса и базен.

Куќата е лоцирана на ексклузивна локација на Водно и има два влеза од две засебни улици.

Располага со приватно ладење и греење. Постои можност да се преуреди според барањата на клиентите.

Повеќе паркинг места на располагање.

 

 

Продажен Агент - Дарко Милески

Контакт телефон: 0038978260685

Е-маил: sales@propertyone.mk

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
градско греење
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
камин
климатизирано
комплетно опремен
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на планина
погодно за миленичиња
празен
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија