За објектот

Се изнајмува Куќа со површина од 260м2 на атрактивна локација во Тафталиџе.

Приземјето е отворен простор кој може да се уреди според потребите на клиентот со кујна, една бања и еден гостински тоалет.

Првиот кат располага со просторна дневна соба, трпезарија, кујна, две спални соби, една бања и две тераси.

Вториот кат на куќата располага со модерно уредена дневна соба, трпезарија, кујна, три спални соби, две бањи како и две големи тераси.

Греењето и ладењето е регулирано преку централно парно и инвертер клима уреди.

Куќата има три посебни влеза и две паркинг места .

 

Продажен Агент - Стевче Мојсовски 

 

 

 

 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на парк
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија