ID7282H
За изнајмување

Куќа на мирна локација во Жданец

ID7282H
Тип
Куќа
Површина
560 m²
Соби
8
Локација
Карпош
Цена
1.250 €
За објектот

Се изнајмува и продава куќа со вкупна површина од 560м2 во Жданец.

Куќата располага со 560м2 корисна површина и 140м2 двор. Преградена е на два дела по 280м2, секој со засебен влез.

Целата куќа располага со: Две дневни соби, две кујни со трпезарии, 6 спални соби, 2 помошни простории, 6 тоалети, 2 летни кујни и 2 гаражи. 

Греењето е регулирано на приватно парно на нафта и приватно парно на струја. 
 

Може да се изнајми еден дел (280м2) по цена од 1250еур месечно. Исто така целата куќа (560м2) се продава по цена од 500 000еур.

 

Продажен Агент - Дарко Милески

Инфо
балкон / тераса
двор / градина
интернет / ви-фи
климатизирано
комплетно опремен
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на планина
погодно за миленичиња
приватно греење
просторија за гардероба
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија