ID4768A
За изнајмување

Ексклузивен стан 170м2 на Водно

ID4768A
Тип
Стан
Површина
170 m²
Соби
4
Локација
Водно
Цена
1.200 €
За објектот

Екслузивен стан за изнајмување лоциран на падините на Водно, во комплекс Соравиа, зграда Рома, веднаш на почетокот од шумите на Водно.

Станот е со вкупна површина од 170 м2 организиран како пентхаус со тераса од 60 м2 и 110 м2 станбена површина.

Станот располага со:

-          простран дневен престој со трпезарија, 

-          засебна кујна, 

-          две спални соби,

-          една работна соба која може да се адаптира во спална соба, 

-          големо купатило со туш кабина и џакузи,

-          гостински тоалет,

-          4 паркинг места во подземна гаража.

Станот е на 5 кат од станбена зграда со комплетен поглед на Градот Скопје од сите страни.

На терасата поставени се гарнитура за одмор и терпезариска маса со прекрасен поглед на Градот Скопје.

Инфо
24ч контролиран влез
климатизирано
балкон / тераса
кабелска / сателитска тв
лифт
опремен
опремена кујна
комплетно опремен
домофон
интернет / ви-фи
поглед на планина
паркинг / гаража
приватно греење
просторија за гардероба
машина за перење / сушење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија