За објектот

Се изнајмува стилски уреден стан на 14ти кат во ексклузивна зграда со вкупна површина од 125м2.

Станот располага со прекрасна панорамска дневна соба, комплетно опремена кујна, трпезарија, спална соба со посебна бања, работна соба, една детска соба, тоалет и тераса.

Греењето и ладењето е регулирано со градско парно и инвертер клими. Станот располага со две паркинг места и остава.
 

Продажен Агент - Дарко Милески

Контакт телефон: 0038978260685

Е-маил: sales@propertyone.mk

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
градско греење
домар / хаусмајстор
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
камин
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на планина
погодно за миленичиња
приватно греење
просторија за гардероба
чувар
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија