ID4911A
За продавање

Стан во Црна Гора со прекрасен поглед на море

ID4911A
Тип
Стан
Површина
214 m²
Соби
4
Локација
Црна гора
Цена
1.500 €
За објектот

Прекрасен пентхаус стан со големина од 241м2, лоциран во Црна Гора во место Добра Вода (Бар).

Одлична опција за инвестиција во недвижност со ексклузивна цена. 

Станот располага со прекрасен поглед на море, пространа тераса, голема дневна соба со кујна и терпезарија. На располагање има 3 спални соби со отворени тераси со поглед на море, 2 купатила, 2 гаражни места. Зградата располага со приватен базен, простор за скара, надворешна терпезарија.

Греењето е решено со котел на струја.

Продажната цена изнесува 1500еур/м2 со вклучен данок.

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
приватно греење
просторија за гардероба
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
Мапа
Geolocation