За објектот

Се продава стан со вкупна површина од 102м2 на Халкидики лоциран на само море.

Станот е опремен во традиционален медитерански стил и располага со три спални соби, дневна соба со трпезарија, кујна и два тоалети.

 

Агент за продажба - Ѓурѓица Андонов

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
празен
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија