ID5577A
За изнајмување

Се изнајмува наместен стан на Водно

ID5577A
Тип
Стан
Површина
100 m²
Соби
3
Локација
Водно
Цена
600 €
За објектот

Се изнајмува стан на Водно на одлична локација, со вкупна површина од 100м2.

Станот располага со комфорна дневна соба, кујна, две спални соби, два тоалета и балкон.

 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
Мапа
Geolocation