За објектот

Се изнајмува ексклузивен стан на две нивоа во Карпош 1 со вкупна површина од 490м2.

Станот е лоциран на 5ти кат во зграда со лифт и има јужна ориентација. Располага со:

Прво ниво:  Просторна дневна соба со кујна и трпезарија, гостински тоалет, бања, дневна соба, една работна соба,  една конференциска сала и една помошна просторија

Второ ниво: Три спални соби, две бањи, една голема спална соба со посебна бања, сауна, џакузи, два гардеробери и една помошна просторија.

Греењето на станот е регулирано со приватно парно на струја, дополнително има клима уреди и камин во спалната соба. 
Станот распола со 5 гаражни места во подземната гаража. Станот е обезбеден со видео надзор и алармен систем.

Продажен Агент - Дарко Милески

 

Инфо
балкон / тераса
градско греење
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
камин
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на парк
поглед на планина
погодно за миленичиња
приватно греење
просторија за гардероба
џакузи
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија