ID7136A
За изнајмување

Опремен стан во Црниче

ID7136A
Тип
Стан
Површина
100 m²
Соби
3
Локација
Црниче
Цена
780 €
За објектот

Се изнајмува комплетно опремен спрат од куќа во Црниче, со вкупна површина од 100м2.

Станот има засебна електрична и водоводна инсталација, лоциран е на приземјето од куќата, располага со пространа дневна соба со трпезарија и кујна, две спални соби, два тоалета и станот има директен пристап во дворот на куќата.

Греењето и ладењето е решено преку приватно парно и инвертер клима уред.

Цената за изнајмување изнесува 780еур месечно со вклучен персонален данок, а во цената е вклучено и паркинг место.

Продажен Агент - Венијамин Карајанов

Контакт телефон: 0038978259681

Е-маил: veni@propertyone.mk 

Инфо
балкон / тераса
двор / градина
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија