ID4471A
За изнајмување

Луксузен стан на безбедна и мирна локација

ID4471A
Тип
Стан
Површина
190 m²
Соби
6
Локација
Злокуќани
Цена
1.800 €
За објектот

Станот е лоциран во мирна населба од затворен тип со 24 часовно обезбедување. Исклучително внимание е посветено во делот на безбедноста особено кога се работи за стан кој што е на приземје и во директна комуникација со дворот и комфорот кој го нуди овој комплекс.

Станот располага со пространа дневна соба со камин и прекрасен поглед кон езерото на комплексот, 5 спални соби, 3 купатила, луксузно осветлување и кујна, како и двор со надворешна гарнитура. 

Повеќе паркинг места на располагање.

Становите во комплексот, сите со поглед кон езерото, се комплетно изведени со висококласни материјали и секој располага со сопствен систем за греење и ладење. Луксузно живеење со 15,000 м2 уредено зеленило, езеро со површина од 5,000 м2, базен со пикник простор, рекреативни терени, детско игралиште, супермаркет, кафе/билијард клуб, фитнес центар опремен со сауна и турска бања. 

Инфо
3
Купатило
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
домар / хаусмајстор
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
камин
климатизирано
машина за перење / сушење
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на парк
празен
приватно греење
просторија за гардероба
чувар
џакузи
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија