ID4408A
За изнајмување

Луксузен апартман во близина на Градски Парк

ID4408A
Тип
Стан
Површина
160 m²
Соби
5
Локација
Центар
Цена
800 €
За објектот

Стан со фантастичен распоред, комфорен и чист простор лоциран во непосредна близина на градскиот парк и центарот на градот.

Се наоѓа на 2 спрат од вкупно 4 и располага со 3 спални, 2 тоалета и џакузи.

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
климатизирано
лифт
машина за перење / сушење
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на парк
празен
приватно греење
просторија за гардероба
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија