ID6987A
За изнајмување

Комплетно опремен стан во Кисела Вода

ID6987A
Тип
Стан
Површина
120 m²
Соби
3
Локација
Кисела Вода
Цена
900 €
За објектот

Се изнајмува комплетно опремен стан во ексклузивна зграда, на 16-ти кат со вкупна површина од 120м2.

Станот располага со две спални соби, голема и просторна спална соба заедно со кујна, две бањи и прекрасна тераса од 30м2.

Станот е со јужна ориентација, располага со градско парно за греење и клима уреди за ладење, како и две гаражни места.

Продажен агент - Дарко Цветанов

За повеќе информации контактирајте не;

 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
градско греење
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на планина
чувар
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија