За објектот

Се изнајмува комплетно опремен стан на Водно, со вкупна површина од 114м2.

Станот располага со две спални соби, пространа дневна соба, одделна кујна со трпезарија, како и простран, хортикултурно уреден двор.

Греењето и ладењето во станот е регулирано преку инвертер клима уреди.

Паркинг простор на располагање околу зградата.

За повеќе информации контактирајте не

 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија