За објектот

Комфорен стан за изнајмување во Panorama Residence со прекрасен поглед на Водно.

Станот е лоциран на шестти кат со вкупна внатрешна површина од 105м2.

Станот располага со една голема дневна соба, кујна со трпезарија, три спални соби, две бањи и тераса.

 Греењето и ладењето во станот е решено преку инвертер клима уреди.

Со станот следува и едно паркинг место.

Цената за изнајмување на овој стан изнесува 1100еур месечно + персонален данок.

Зградата располага со 24/7 обезбедување.

Продажен Агент - Дарко Милески

 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на планина
приватно греење
чувар
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија