За објектот

Се изнајмува простран модерно уреден стан на Водно со поглед на градот.

Станот е со големина од 165м2, се наоѓа на четврти кат и располага со дневен престој, комплетно опремена модерна кујна и трпезарија, три спални соби со сопстевни бањи, еден гостински тоалет и тераса со поглед на градот.

Приватно греење и ладење.

Поседува две гаражни места.

Идните закупци на станот ќе имаат на располагање пристап до приватен фитнес и спа центар, ресторан, игротека и козметички салон, во непосредна близина.

 

Продажен агент - Оливер Стојаноски

 

Инфо
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија