За објектот

Се изнајмува ексклузивен, луксузно опремен стан во Panorama Residence, со прекрасен поглед кон градот.

Станот е лоциран на 7ми кат и располага со вкупна површина од 330м2, односно со простран салон заедно со трпезарија, комплетно опремена кујна, две спални соби, две бањи и гостински тоалет, како и пространа тераса со отворен поглед кон градот.

Греењето и ладењето во станот е регулирано преку централна вентилација и подно греење.

На располагање е едно гаражно место.

 

Продажен агент - Дарко Милески

За повеќе информации контактирајте не;

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
приватно греење
просторија за гардероба
чувар
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија