За објектот

Се изнајмува ексклузивен, модерно уреден пентхаус 500м2 во Panorama Residence, еден од најпрестижните и најатрактивните резиденцијални комплекси далеку од градскиот метеж во мирна околина.

Комплекс Panorama Residence обезбедува:

24/7 обезбедување со комплетен видео надзор.

Ресторан, теретана и спа центар за релаксација.

Уредено детско катче за безбедна игра на вашите најмали.

Станот располага со површина од 500м2, со голем ексклузивно наместен дневен престој со дневна светлина, кујна и трпезарија, пет спални соби и шест бањи, прекрасна пространа тераса со непречен поглед на градот, за уживање и релаксација.

Сопствено греење и ладење.

Три паркинг места.

 

Продажен агент - Маринела Јаневска

 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домар / хаусмајстор
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на планина
приватно греење
просторија за гардероба
чувар
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија