ID6489H
За продавање

Се продава куќа во Трнодол

ID6489H
Тип
Куќа
Површина
190 m²
Соби
6
Локација
Карпош
Цена
368.000 €
За објектот

Се продава куќа во нас.Трнодол со вкупна површина од 190м2 и дворно место од 267м2.

Куќата располага со 2 ката и тоа:

  • Приземје (78м2): Дневна соба, кујна, тоалет, две спални соби
  • Прв кат/Поткровје (112м2): Дневна соба со трпезарија, кујна, две спални соби и два тоалети.

Греењето е регулирано со парно на струја и клима уреди. Секој спрат има засебен влез. Куќата има чист имотен лист.

Инфо
балкон / тераса
двор / градина
погодно за миленичиња
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија