За објектот

Се продава стилскa куќа со голем двор во Маџари со вкупна површина од 267м2.

Куќата располага со два ката и тоа:

  • Приземје - просторна дневна соба со трпезарија и кујна, тоалет и помошна просторија. 
  • Прв кат - две детски соби, бања , две спални соби со гардеробери и засебни тоалети.

Греењето и ладењето се регулирани со фенкојлери и инвертер клими. Куќата располага со хортикултурно уредено дворно место од 1260м2, базен и летниковец.

На располагање има паркинг места за повеќе возила. 

 

Продажен Агент - Дарко Милески

Контакт телефон: 0038978260685

Е-маил: sales@propertyone.mk

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
камин
климатизирано
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на парк
погодно за миленичиња
приватно греење
просторија за гардероба
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија