ID7288H
За продавање

Се продава куќа на одлична локација

ID7288H
Тип
Куќа
Површина
470 m²
Соби
8
Локација
Кисела Вода
Цена
450.000 €
За објектот

Се продава куќа на одлична локација во Кисела Вода

Куќата е со површина од 470м2 и располага со 6 спални соби, 3 бањи , просторни дневни соби на секој кат, 2 трпезарии, 2 кујни и тераса.

Ладењето е регулирано преку сопствени клима уреди а греењето е на приватно парно на струја и пелети.

Дворното место е со површина од 220м2 во кое има и паркинг простор за повеќе возила како и сутеренски дел со посебен влез во кој има гаража и дел кој може да се искористи како деловен простор, како и подрум.

Куќата е изградена од високо квалитетни материјали и поседува маркица за доградба на уште два ката и се наоѓа на одлична локација со лесен пристап до центарот на градот.

 

Продажен Агент - Стевче Мојсовски 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
камин
климатизирано
паркинг / гаража
погодно за миленичиња
празен
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија