За објектот

Се изнајмува куќа на мирна локација во Бардовци со вкупна површина од 846м2.

Куќата располага со три нивоа и тоа:

1. Приземје: со една спална соба, дневна соба, трпезарија, кујна, една бања и гостински тоалет.

2. Прв кат: со две спални соби, дневна соба, мини кујна, две бањи и две тераси.

3. Поткровје: со отворен простор, кој може да се пренамени спрема потребите на идните закупци, мини кујна, бања и гостински тоалет.

На располагање се два базени, еден во куќата и еден во двор.

Греењето и ладењето се регулирани преку приватно греење и ладење.

На располагање е едно гаражно место во куќата и пет гаражни места во подземна гаража.

 

За повеќе информации контактирајте не

 

 

 

 

Инфо
балкон / тераса
двор / градина
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија