ID6981H
За изнајмување

Се изнајмува куќа на мирна локација во Нерези

ID6981H
Тип
Куќа
Површина
220 m²
Соби
4
Локација
Карпош
Цена:
/
За објектот

Се изнајмува куќа во планински стил, лоцирана во горно Нерези со вкупна површина од 220м2 и дворно место од 600м2.

Локацијата на куќата овозможува мирно живеење, чист воздух, уживање во прекрасно уреден двор со фонтана и прекрасен поглед на Водно и на градот. 

Куќата располага со: 

  • Прв кат: Просторна дневна соба, трпезарија, кујна, бања, една помошна просторија за остава или гардеробер и тераса. 
  • Втор кат: Две спални соби, една детска соба, бања и тераса.

 Греењето е регулирано со приватно парно и камин. 

 

Продажен Агент - Дарко Милески

Контакт телефон: 0038978260685

Е-маил: sales@propertyone.mk

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
камин
климатизирано
комплетно опремен
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на планина
погодно за миленичиња
приватно греење
просторија за гардероба
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија