ID7018H
За изнајмување

Нова куќа во Бардовци

ID7018H
Тип
Куќа
Површина
150 m²
Соби
4
Локација
Бардовци
Цена
2.500 €
За објектот

Се изнајмува нова куќа во Бардовци, на мирна и тивка локација со вкупна површина од 150м2.

Куќата располага со голема дневна соба заедно со кујна и гостински тоалет на приземјето, и три спални соби со две посебни бањи на горниот кат.

Куќата се очекува да биде готова на почетокот на месец август и ќе се изнајмува комплетно опремена со нов мебел.

Располага со голем двор со базен, како и со паркинг простор за 3 возила.

Греењето и ладењето на куќата ќе биде решено со инвертер клима уреди во секоја соба и приватно парно на струја.

Продажен агент - Дарко Цветанов

За повеќе информации контактирајте не;

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
погодно за миленичиња
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија