ID7171H
За изнајмување

Нова куќа на одлична локација

ID7171H
Тип
Куќа
Површина
280 m²
Соби
6
Локација
Бардовци
Цена
2.000 €
За објектот

Се изнајмува нова, комплетно опремена куќа во елитниот дел на Бардовци.

Куќата располага со вкупна површина од 280м2 станбен простор и 500м2 уреден двор со базен. 

Воедно, на располагање се пет спални соби, пространа дневна заедно со трпезарија, како и комплетно опремена кујна, три бањи и еден гостински тоалет, подрумска просторија од 100м2 со дополнителни две посебни простории.

Ладењето и греењето е регулирано преку приватно греење и клима уреди.

За повеќе информации контактирајте не

 

 

 

 

 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
машина за перење / сушење
опремена кујна
паркинг / гаража
погодно за миленичиња
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија