За објектот

Се изнајмува куќа во Пржино, со вкупна површина од 300м2.

Куќата располага со: сутерен, два ката и поткровје.

  • Сутеренот располага со гаража, две посебни простории и бања. 
  • Првиот кат располага со дневна соба, трпезарија, кујна, бања и тераса.
  • Вториот кат располага со три спални соби, бања и тераса.
  • Поткровјето располага со спална соба, дневна соба и бања.

Греењето и ладењето во куќата е регулирано преку сопствено парно и клима уреди.

Куќата има обезбедување 24/7.

 

Продажен Агент - Ѓурѓица Андонов:

 

 

Инфо
балкон / тераса
двор / градина
климатизирано
комплетно опремен
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на планина
приватно греење
џакузи
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија