ID7073H
За продавање

Куќа на мирна локација во Црниче

ID7073H
Тип
Куќа
Површина
1.700 m²
Локација
Црниче
Цена
1.600.000 €
За објектот

Се продава куќа во Црниче на мирна локација.

Куќата е со засебни влезови и секој дел е со површина од 550м2 идентичен внатрешен распоред и двор со вкупна површина од 600м2.

Секој дел располага со пространа дневна соба, трпезарија, кујна, 5 спални соби, 4 бањи, 4 гостински тоалети, соба за џакузи и сауна, 4 помошни простории, големи тераси и две подземни гаражни места и дополнителни паркинг места во самиот двор. 

Греењето и ладењето е регулирано преку фенкојлери и приватно парно на струја и нафта.

Куќата може да се продава и одделно со големина од по 550м2. 

 

Продажен Агент - Стевче Мојсовски 

 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
опремена кујна
паркинг / гаража
погодно за миленичиња
празен
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија