За објектот

Се изнајмува куќа на мирна и тивка локација во Козле.

Куќата располага со вкупна површина од 320м2, односно со четири спални соби, дневна соба со трпезарија, посебна кујна, три тоалети, како и простран хортикултурно уреден двор.

Греењето и ладењето е регулирано преку приватно парно на нафта и клима уреди.

Паркинг простор на располагање во самиот двор од куќата, со капацитет за две возила.

 

Продажен Агент - Вера Георгиевска

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
камин
климатизирано
комплетно опремен
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
погодно за миленичиња
празен
приватно греење
просторија за гардероба
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија