За објектот

Kуќа со простран хортикултурно уреден двор од 1000м2, е мирен рај, кој нуди можност да избегате од вревата на светот и да уживате во природната убавина што ве опкружува.

Не ја пропуштајте можноста да ја направите оваа куќа ваша, каде спокојството и хортикултурната убавина ве чекаат пред вашиот праг.

Куќата располага со вкупна површина од 320м2: приземје со површина од 160м2 и прв кат, во фаза на карабина со површина од 160м2.

Греењето и ладењето во куќата е регулирано преку топлинска пумпа.

На располагање се повеќе паркинг места во самиот двор.

 

Продажен Агент - Ѓурѓица Андонов:

 

Инфо
балкон / тераса
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
машина за перење / сушење
опремена кујна
паркинг / гаража
погодно за миленичиња
празен
приватно греење
просторија за гардероба
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија